Series
Ratings
70- Physical: AsiaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 5Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Love Is Blind Season 5Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 5.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0