Movies
Ratings
150
ToastRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0