Titles you rated
The Last ShipRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 5.0
The StrainRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0