Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
God's Not Dead: A Light in DarknessRated ★ 4.5
God's Not DeadRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0