Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
ConvictionRated ★ 1.5
TwelveRated ★ 0.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.0
Good ManRated ★ 2.0
Dark LegacyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
ONE: High School HeroesRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0- Best MistakeRated ★ 1.0
Shark: The StormRated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Dear.MRated ★ 2.5
Our Blooming YouthRated ★ 1.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0