Movies
Ratings
334
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0