Movies
Ratings
551
Baby DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
National GalleryRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
FuryRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0