Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Whole TruthRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- A Thoughtful NightRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 2.5
a Wild RoomerRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 1.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0