Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
AmandaRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Red RocketRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The BreadwinnerRated ★ 5.0