Movies
Ratings
91
Now You See MeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0