Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Extreme OpsRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0