Movies
Ratings
141
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0