Titles you rated
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- Mr. QRated ★ 5.0
- 정의의 아군Rated ★ 3.5
Ooku ~ Hana no Ran ~Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5