Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.5
SennaRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0