Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5