Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0