Movies
Ratings
687
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
SplashRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5