Titles you rated
The FacultyRated ★ 3.5
MimicRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.5
1408Rated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.5
The Hidden FaceRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0