Titles you rated
DeadpoolRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 0.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5