Titles you rated
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
DangalRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Where Your Eyes LingerRated ★ 1.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5