Series
Ratings
120
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- LarvaRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5