Movies
Ratings
378
OppenheimerRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5