Movies
Ratings
168
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0