Titles you rated
SwiriRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0