Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5