Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5