Titles you rated
Life as We Know ItRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Wild HogsRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 1.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
A Bold FamilyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0