Movies
Ratings
28
Forrest GumpRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0