Movies
Ratings
707
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
ElektraRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
Funny FaceRated ★ 4.5
Horror of DraculaRated ★ 3.0
The Seven Year ItchRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
NellRated ★ 4.5
Tell Me SomethingRated ★ 4.5