Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue Tower ZeroRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Romantic KillerRated ★ 3.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5