Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0