Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 1.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
BrightburnRated ★ 4.0