Series
Ratings
254
Rick and MortyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
The Irregular at Magic High School Season 2Rated ★ 4.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 4.0
The Flash Season 5Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Hanasaku IrohaRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5