Series
Ratings
77
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Devil's JusticeRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5