Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.0