Titles you rated
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0