Movies
Ratings
1087
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
A Man of ReasonRated ★ 2.0
Project SilenceRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 1.5
SimulantRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0