Titles you rated
TakenRated ★ 2.0
From the Earth to the MoonRated ★ 5.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- DallosRated ★ 3.0
MazinkaiserRated ★ 2.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.0
- Salyers SpecialRated ★ 2.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.0- Slayers ExcellentRated ★ 2.0
- Battle Fairy YukikazeRated ★ 1.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 1.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0