Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Rocky and Rani′s Love StoryRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
KYRIERated ★ 1.5
The PeasantsRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0