Movies
Ratings
305
GravityRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0