Titles you rated
About FamilyRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5