Movies
Ratings
181
The EqualizerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Marjorie PrimeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5