Movies
Ratings
91
Shark TaleRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0