Movies
Ratings
1191
SinnersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 1.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Paddington in PeruRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5