Movies
Ratings
460
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Teen Beach 2Rated ★ 4.5
LEGO Disney Princess: Villains UniteRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Z-O-M-B-I-E-S 4: Dawn of the VampiresRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Descendants: The Rise of RedRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 5.0
LEGO Disney Princess: The Castle QuestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0