Movies
Ratings
103
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0