Movies
Ratings
50
Monster HouseRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0