Movies
Ratings
385
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5