Movies
Ratings
288
TranscendenceRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
ExpirationRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.5
Karas: The RevelationRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5