Titles you rated
Money FlowerRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
VIPRated ★ 2.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Still YouRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0